Orrekulla Industrig. 35, Hisings Kärra, 031-389 28 00

Kontakt

Kontakta oss direkt

Förnamn
Efternamn
Din e-post
Meddelande
Skicka

Telefon nr växel

031-389 28 00

 

Försäljning

Mikael Eliszewski

Delägare / Försäljningschef
micke@bikegoteborg.se
031-389 28 10

Martin Carlén

Säljare
martin@bikegoteborg.se
031-389 28 15

Patrik Carvall

Säljare
patrik@bikegoteborg.se
031-389 28 12

John Hedvall

Säljare
john.hedvall@bikegoteborg.se
031-389 28 06

Angelica Eliszewska

Administration fordonsförsäljning
angelica@bikegoteborg.se

031-389 28 11

MC Försäljning växel och mailadress

031-389 28 01

MC Administration
mcadmin@bikegoteborg.se

Butik

Angelica Eliszewska

Butiksansvarig
angelica@bikegoteborg.se

031-389 28 11

Tomas Sundström

Lager, ordermottagning, beställningar och butik.

Tomas.sundstrom@bikegoteborg.se
031-389 28 09

Butik växelnummer och mailadress

För att nå butiken, reservdelar och personlig utrustning:

butik@bikegoteborg.se

Butikens växelnummer 031-389 28 02

Om du vill maila in beställningar eller ta reda på status på en order så går det också bra på:

order@bikegoteborg.se

Verkstad

Ola Strandvad

Delägare / Chef eftermarknad
ola@bikegoteborg.se
031-389 28 05

Anders Wallerius

Kundmottagare & Verkmästare

anders.wallerius@bikegoteborg.se
031-389 28 07

Verkstad växelnummer och mailadress

Försäkringsskador telefonnummer och mailadress

Administrativa enheter och samlingsmail

Leverantörs fakturamail: faktura@bikegoteborg.se

Fordons administration: mcadmin@bikegoteborg.se

Beställning av reservdelar och få reda på status på din order: order@bikeboteborg.se

Försäkrings skador: skador@bikegoteborg.se

Verkstaden: verkstad@bikegoteborg.se

 

Utbildningskoordinator:

Angelica Eliszewska
angelica@bikegoteborg.se

031-389 28 11